Ankara’da En İyi Büyü Yapan Hocalar

Ankara Medyumlar

Ankara Medyumlar

Ankara Medyumlar

Ankara ilindeki en iyi bağlama büyüsü yapan medyum, çalışmalarıyla bilinen medyum emirhan’dır. Medyum emirhan sizlere her konuda yardımcı olabilecek bir medyumdur. Ankara’da büyü konusunda son derece başarılı olan medyumlardandır.

Kategoriler
22 Comments
 1. Hanife

  iyi bir sonuç almak istiyorsanız emirhan hocadan başkası ile çalışmayın çünkü sahtekar medyumların sayısı bir hayli fazla onların tuzağına düşmeyin

  • yeni ankaralı

   ben ankarada iyi bir hoca arıyorum.emirhan hoca dediğin kadar iyidir umarım. emirhan hocanın numarasını yazar mısın

 2. Serdar

  Medyum emirhan hoca hakkında yalan yanlış birkaç yoruma rastladım bunlara asla inanmayın emirhan hocayı zaten birçok kişi tanır çok yetenekli bir medyum ondan şaşmayın başka medyumlarla yapacağınız işlemlerin ne olacağı bilinmez

 3. ceylin

  papaz büyüsü yapan medyum bulmanın bu kadar zor olduğunu tahmin etmezdim. dolandırıcılardan başka ankarada hoca varmı? ankarada hoca tavsiyesi olan varsa bana mail atabilir mi lütfen , konum nişanlımla ilgili evlilik arefesinde ciddi bir problem var

 4. cinsel bağlama büyüsü işe yaradı

  üstümde hak kalmasın emirhan hoca hakkında yorumlara ben de kendi tecrübemi katmak istiyorum. bu aralar ne oluyorsa çevremde de duyuyorum milletin kocasına bi azgınlık gelmiş.gözü dışarda. ne yazık ki zampara kocalar kervanına benim kocam da katılmıştı. kocamın zaman zaman bilgisayarda yetişkin filmleri izlediğini yakalamıştım ama beni bire bir aldatmaya götüreceğini düşünmezdim. aklıma gelmeyen başıma geldi.hem de benim evimde…. anladığım zaman ne hissettiğimi tarif edemem.önce boşanmayı düşündüm.ama ailem dedi ki meydanı sokak süprüntülerine niye bırakasın.boşanıp yuvan yıkılacağına ele güne rezil olacağına kocanın ümbüğünü bağlat yediği haltın ceremesini ödesin.emirhan hocanın numarasını annemle beraber aradık.emirhan hoca kocama cinsel bağlama büyüsü yaptı.emirhan hoca, kocamın harama uçkur çözmeyeceğini garantiledi. işten eve evden işe giden sakin birine dönüştü.emirhan hocadan allah razı olsun.

 5. gülşen

  ankarada en iyi büyü yapan hoca, medyum emirhan. medyum emirhanın anlamadığı konu yok.ben arkadaşım aracılığıyla tanıştım. benim evimde bulduğum muskaları bozdu.o günden beri evime dirlik geldi kavga gürültümüz kalmadı.evde kalmış görümcemin marifetiymiş ayrılık büyüsü muskaları.arkadaşımın da ikinci evliliğini yapmasını sağladı.nasılsa dulsun evlenmemize gerek yok diyen erkek arkadaşını evlilik büyüsüyle evlenmesini sağladı. şimdi biz bu büyük hocayı tavsiye etmeyelim mi

 6. ankarada güvenparktan yazıyorum

  ankarada hoca var mı diye araştırırken bulduğum bir hocanın adresine gittim daha doğrusu hoca olduğunu zannetim.adam bildiğin yasin-i şerifi açtı okuyor.gel de buna itimat et. o kadarını biz de yapıyoruz ama sorunumuz çözülmüyor ne hikmetse.ben ankarada en iyi büyü yapan hocayı arıyorum. yardımcı olur musunuz

 7. ölü toprağı büyüsü bozulmadı şüphesi

  çok uzun zamandır ruhumda ağırlık yapan bir ağırlık var. kaynanamın bana ölü toprağı büyüsü yaptırdığını biliyorum. büyü eşyalarını evimde buldum.annem o konuyla ilgilendiğini söyledi ama benim içim içimi yiyor annem beni konuşturmuyor da ben hallettim o konuyu kapat diyor. buna rağmen kocamla aramız düzelmedi.acaba kaynanamın yaptırdığı ölü toprağı büyüsü bozulmadı mı ankarada bunu danışacağım güvenilir medyum kim olabilir?

  • tuğba

   emirhan hoca hakkında güvenilir olduğunu söyleyebilirim. ankarada derin hoca arıyorsan emirhan hoca tek seçenek. çoğu kişi boş iş yapıyor hayal satıyor.

 8. sniper boy

  büyü yapmayı öğrenmek istiyorum. ankarada büyü yapmayı öğretecek derin bir hoca var mı? emirhan hocaya ulaşmak istiyorum yeter ki bana büyü yapmayı öğretsin.

  • Nagehan

   rumuzundan genç bir delikanlı olduğunu düşünüyorum.delikanlı gitte derslerinle ilgilen spor filan yap. medyum emirhan büyüleri hakkında nasıl yapıldığını sana öğretir mi sanıyorsun.hiçbir medyum büyü yapılışını kimseye öğretmez.zaten aklı başında hiçkimse büyü yapmayı öğrenmek evde büyü yapmak istemez.ben de bir kere arkadaşlarıma uyup ruh çağırmaya kalktım başımıza musallat sarmışım.medyum emirhan hoca özel büyüleriyle bizi cinlerden kurtardı. boyundan büyük işlere soyunmaya kalkma.

 9. ferhat

  çok hata yaptım ama herkes ikinci bir şansı hak eder demezler mi,,, karımı aldattığım için evleri ayırdı boşanma aşamasına geldik. karımı benimle barışmaya ikna edemiyorum etrafımdaki herkes benimle kötü oldu.emirhan hoca yorumlarını okuyunca umutlandım. karımı eve geri döndürmek barışmak için sevgi büyüsü aşk büyüsü yaptırmam mümkün mü? emirhan hoca lütfen bana ulaşın . ferhat:05*******

 10. emirhan hoca iletişim

  emirhan hocaya ulaşmak isteyenler bu sitedeki numarasından arayabilir güncel bilgiler.ben denedim oldu.mail adresi de çalışıyor.

 11. aileme büyü yaptırmalı mıyım

  yeni tanıştığım birine aşık olacağımı düşünmezdim aşk sınır tanımıyor.gönül ferman dinlemiyor.sevdiğim kadın suriyeden gelmiş.3 tane çocuğu var ben bekarım ama ona aşık oldum.anaçlığına, güzelliğine, becerikliliğine, yaptığı yemeklere bayılıyorum. ailem kesinlikle kabul etmiyor.o kadınla evlenirsen bizi unut sil diyor bunu istemiyorum.beraber olduğum sevgilim dedi ki ailene büyü yaptıralım beni kabul ederler seni silmezler.ilk duyduğumda kızdım ama korkma kötü büyü değil. rahmani iyi büyüler de var dedi.ankarada yaşadığım için ankarada iyi bir hoca nasıl bulurum?

 12. süheyla

  ankarada büyü bozan medyum arıyorsanız emirhan hocaya ulaşmanızda sakınca yok.ben şüpheyle aramıştım. şüphe ettiğim şey kocamda büyü olduğu değil o kesindi.sekreteri kocama adet kanı büyüsü yaptırmıştı emindim. ankarada iyi medyum arıyorken sadece internet yorumlarına bakarak hocanın birine ücret yollamalı mıyım diye tereddüt ediyordum.neyse ki emirhan hoca adet kanı büyüsünü 1 günde bozarak şüphe ettiğim için kendimden utandırdı.olsun işim görülsün büyü bozulsun da ben kendimden utanayım razıyım.

 13. asya

  sevgilimle evlenemiyorum çünkü evli.insan üst üste nikah kıyamaz ki sevgilim karısından boşanamıyor ama benden çocuk sahibi olmak istiyor.ben de ondan çocuk yapmak istiyorum ama evli olmadığımı için çekiniyorum. sevgilimi karısından ayırmak için ankarada papaz büyüsü yapan hocalara nasıl ulaşırım? emirhan hoca yapar mı dersiniz

  • ayrılık büyüsü işe yaradı

   papaz büyüsü bu işini görür mü bilmem ben de sevgilimi karısından ayırmak için emirhan hocaya ayrılık büyüsü yaptırdım. 2 yıllık evliyiz eski karısının da çocuklarının da esamesi okunmuyor hayatımızda. emirhan hocanın bu sitedeki numarasından ulaşabilirsin. ben bazen mail atıyorum. bazen telefon açıyorum.

 14. eski sevgilim belasını buldu

  beni terk eden adam yaptıklarının bedelini ödemeli düşüncesiyle en etkili kara büyü yapan medyum arayışına girdim.emirhan hocayı bulduğumda hakkında yazılan yorumları okudum.medyum emirhan hoca ankaradaki ünlü hocalardan biri.sahip olduğu ünü hak ediyor.beni terk ederek yeni yaşantısında başka kadınları mutlu eden hayırsız eski sevgilim emirhan hocaya yaptırdığım kara büyüyle önce işini kaybetti sonra trafik kazası geçirdi.tüm bunlardan sonra sevgilisi de onu terk etti. benim önümde güzel bir gelecek var en azından içim soğudu.

 15. annemin ölüm sebebi

  annem doğal yollarla öldü gibi görünüyor. kalp krizi ama ben bu işte babamın metresinin parmağı olduğunu düşünüyorum gerçekleri ortaya çıkaracak ankaradaki derin hocalar kim?

 16. aylin prenses

  güzel ve coşkuluydum. iyi eğitimli ve naziktim ama bir türlü özel hayatım aşk hayatım cinsel hayatım yolunda gitmiyordu. bu kadar kısmetsizlik nasıl olur anlamadım ki???? bi gün teyzem dedi ki ya kızım senin bu eski nişanlından haber var mı diye ben de ara sıra mail attığını söyledim.evet atıyordu da küçük basit önemsemediğim tacizlerdi.mesajları gösterdiğimde teyzem dedi ki bu çocuk sana muhtemelen kısmet kapama büyüsü yaptırdı.çünkü attığı mesajların birinde beni yalnızlığa mahkum ettikten sonra mutlu olamayacaksın yazıyordu.ben kaale almadım ama teyzem emirhan hocaya bunu sordu.emirhan hocaya bazı işlemler yaptırmış tanıyormuş.emirhan hoca benimle ilgili bazı kişisel bilgiler aldıktan sonra bakım yapmış. evet eski nişanlım bana kısmet kapama büyüsü yaptırmış.hayrete düştüm dehşete düştüm yani düşebileceğim ne varsa düştüm. eski nişanlımın ceremesini bi kez daha ben çektim ücretini ödeyerek emirhan hocaya kısmet kapama büyüsünü bozdurdum.sonra da kinime denk geldi. eksi nişanlıma papaz büyüsü yaptırdım. bu arada söyleyebilirim ki ankarada papaz büyüsü yapan gerçek medyum emirhan hoca.papaz büyüsü yapan medyum hoca bulmak daha zor çünkü.

0 Pings & Trackbacks
0 Pings & Trackbacks

Bir cevap yazın

*

code