Medyum Emirhan

Medyum Emirhan Hoca ile çalışanlar ve hakkında bilgi sahibi olanlar bu sayfada Medyum Yorumları bölümünde yorumlarını paylaşabilirler.

63 Comments
 1. arzu

  yıllardır kısmetimi beklemekten 34 yaşına geldim,başta kimseyi beğenmezken sonraki zamanlarda resmeN gözlerimle arar oldum.arkadaşlarım arasında oldukça kötü hissediyordum kendimi,herkes evlen diye söz açınca dahada üzüntü duyuyordum.bende yuva kurmalıydım ama olmuyordu.MEDYUM EMİRHAN’ı arkadaşım hep tavsiye etmişti ama ben böyle şeylere inanmazdım ve gitmek istemezdim,sonuçta okumuş bir insanım ne işim olabilirki diye söylenip duruyordum,denemekte fayda var diyerek kendisiyle iletişime geçtim.çalışmalara başladıktan yaklaşık 27. .gününde karşıma çıkan kendim gibi özellikte tam bana yakışır bir kısmetim çıktı, medyum emirhan a teşekkür ediyorum şuan hamileyim ve ikiz bebek bekliyoruz.gerçekten evlilik bir yana hiç bu kadar mutlu olacağım biri, bana hayırlı biri olacağını hiç aklımdan geçiremezdim.

 2. derya

  medyum emirhan ı arkadaşım buldu.sevgilisi için işlem yaptı.15 gün de çok iyi sonuç aldığını söyledi.geldi anlattı bana.hakikaten kızın gözlerinin için gülüyodu konuşurken.benimde içime şeytan girdi.ne olur ne olmaz diye bende nişanlıma yaptırmaya karar verdim.görüştüm.12 günde de benim işimi yaptı nişanlım ağzımın içine bakar üstüme titrer oldu. o alçak dağları ben yarattım havasından vazgeçti.cidden süper biriymiş medyum emirhan.hiç beklemeden çalışın.ne derdiniz varsa çözüm buluyor

 3. Ahmet

  sevgilimle bundan 3 ay önce nişan yaptık. Ailesi beni çok seviyordu,ailesinin durumu da çok iyiydi benim maddi durumum fazla iyi olmadığı için fazla baskın taraf olamıyordum ama herşey den önce nişanlımı çok seviyorum ve ona aşığım onunda duygularından emindim.Evlenme planları yapıyorduk.Sonra benim sözümden çıkmayan nişanlım hiçbir söylediğimi doğru düzgün yapmıyordu.Sanki ayrılmak istiyordu pskolojim bozulmuştu bende arkadaşlarımın söylemi üzerine Medyum Emirhan ile görüştüm böyle şeylere inanmadığımı söyledim.Kendisi benden yaşadığım durumu anlatmamı istedi herşey i anlattım ve benden gerekli bilgileri aldı sonra yapmam gereken şeyleri söyledi sonra aradan 17 gün kadar zaman geçti nişanlımın bu zaman içerisinde ailesiyle görüşüyordum ama kendisiyle aramız buz gibiydi 17 günden sonra nişanlımla çok mutlu olmaya başladık hatta eskisinden daha iyi olduk nasipse yaz sonu düğün yapmayı düşünüyoruz Allah Emirhan’dan razı olsun.

 4. Çetin

  Medyum Emirhan’ın ismini duyunca ben de yazmadan edemedim. ben de bu şekilde bir katkıda bulunmuş olayım… kendisine 1 sene önce ben de gönül mevzusu için işlem yaptırmıştım. bana bir vefk gönderdi ve üzerimde taşımaya başladım. yaklaşık 4 hafta sonrasında işlem başarılı oldu ve tam nişanlanmak üzereyken ayrıldığımız ama aylar boyunca unutamadığım gözüme uyku bile sokmayan eski sevgilim kendi isteğiyle benimle iletişime geçti ve sonrasında kaldığımız yerden devam ettik hem de eskisinden daha sorunsuz bir şekilde. kız arkadaşımın geri dönmesi ve şuan eşim olması medyum emirhan sayesinde oldu. allah ne muradı varsa versin emeğinin karşılığını ödeyemem.

 5. HİLAL

  Nişanlım beni başka bir kız için bıraktı günlerce ağladım. Karşıma Medyum Emirhan hocam çıktı aldı nişanlımı o kızın elinden şimdi benim yanımda sayesinde şimdi bir işlem daha yaptırmak istiyorum. bağlanması için.

 6. Medyum Emirhan

  Gercekten gönül işleriniz ve aşk avısı gibi sorunlarınız varsa kesınlıkle Emirhan hocayı tavsıye edıyorum medyumluk adına çok fazla bılgı ve tecrubesı var ozellıkle ermenı buyusunu tavsıye edıyorum bızzat denedım çok faydasını gordum. Kendısıne güvenerek ulaşabilirsiniz.

 7. şura

  5yıl önce istemediğim halde kuzenimle evlendirilip Almanya’ya geldim. Ben ona hep abi gözüyle bakmıştım nihayetinde zaten onun da başka birini sevdiğini buraya gelince öğrendim. Bizi istemediğimiz halde evlendirerek günaha giren ailelerimizi ayrılık konusunda ikna etmek için medyum emirhan dan aldığımız desteği hiç unutmayacağım. Şimdi kuzenim sevdiği bayanla nişanlı bense çalışıyorum. Türkiye’ye dönmedim. Hayatımız sayenizde zehir olmadı. Size minnettarım medyum emirhan bey.

 8. belkıs

  Mrb arkadaşlar ben birkaç medyum ve hoca ile çalışıp sonuç alamadıktan sonra iyice umudumu kaybetmişken medyum emirhan ile arkadaşımın tavsiyesiyle çalışmaya karar verdim. kendisiyle nasip kısmet açtırmak için bir çalışmamız oldu, hem iş hayatımda hem de aşk hayatımda çok mutsuzdum.bana en güzel işlem sonucunu medyum emirhan verdi allah razı olsun. 27 günde sonuç alınıyor ama sabırla bekledim dediklerini yptim herbi işlemimde bilgi verdim oda işlemi tamamladı böyle hasta doktor ilişkisi gibi sürekli irtibat halindeydim işlemi elinden geldiğince yaptığına inanıyorum önemli olan sabır ve vesveseye kapılmamak olduğunu anladım kısaca güvendim güvenim boşa çıkmadı medyum emirhan dan hakkını ödeyemem.

 9. Furkan

  merhaba 4 yıllık evliliğimde şu güne kadar hiç bir sallantı yaşamamıştım bir akşam iş dönüşünde eve geldiğimde eşimin evde olmadığını görünce aradım telefonuma cevap bile vermedi ardından bir mesaj geldi ailesinin evine döndüğünü benden ayrılmak istediğini söyleyince başımdan kaynar sular döküldü ne olduğunu anlayamadım internette dolaşırken Medyum Emirhan’ın sitesini gördüm aramadan önce araştırmalar yapmaya başladıbiliyosunuz ki çok dolandırıcı var bu sektörde kendisi hakkında birçok olumlu yorumlar okudum ve aradım bakımlarımı yaptıktan sonra işlemlere başladık verdiği süreden çok daha erken sürede eşimle tekrar barıştık tabi işlemleri barışsakta işlemleri bıraktırmadı bana devam ettik her geçen gün eskisinden daha fazla yakınlaştık şuan çok daha iyi bir evliğim var allah Medyum Emirhan’dan razı olsun minettarım kendisine herkese de tavsiye ediyorum

 10. merve

  Benim 9 yaşında kızım var sürekli geceleri ağlayarak uyanıyor değişik değişik hareketleri başladı çocuğun psikolog psikiyatri gitmedğimiz yer kalmadı çocuk dahada kötüya gitmeye başladı.Sonra kaynanam medyum emirhan ı söyledi aradım. anlattım derdimi kargo falan gönderdi 3 haftaya yakın süren uygulamalar yaptık işlemler tamamen bittikten sonra etkisini yavaş yavaş görmeye başladık.Gerçekten de işe yaradı ben bu kadar beklemiyordum ama helal olsun adama aldığı paralarda helal hoş olsun çalışmak isteyenler için yazmak istedim güvenilir medyum arıyorsanız kesinlikle medyum emirhan ile çalışın arkadaşlar.

 11. yağmur

  Kimseleri beğenmeyip evlenmeyen sonra da kısmeti kapanan kızımı nihayet nişanladık. İyiliklerinizi unutamam Medyum Emirhan Bey. Ne sıkıntımız olduysa destek verdiniz. Hepimizin derdine derman oldunuz. Allah ne muradınız varsa versin.

 12. ayla

  kocam evi terk edip gitmişken buldum medyum emirhan beyi. Allah biliyor ya pek ümitli aramadım. Döneceğine hiç ihtimal vermiyodum çünkü yabancı kadın çok güzeldi. 3-5 ay vazgeçip döner diye bekledim ama adam son aylarda eve uğramaz olmuştu. Pek umudum olmasa da işlemleri başlattım. Sonra sanki mucize gibi geri döndü bana hem de senin yerini kimse tutmuyor diyerek. Allah razı olsun medyum emirhan beyden eşimle eskisinden de daha iyiyiz şimdi ağzımın içine bakar oldu.

 13. Begüm

  3 aylık evli olmamıza ragmen eşimle tartışmalarımızın sonu gelmez oldu sürekli beni aşagılar kalbimi kırıcı sözler söyleyerek rencide ederdi hergün göz yaşı dökmekten artık gözlerim agrımaya başlamıştı. Medyum Emirhan hocamla tanıştım kendisiyle telefonda uzun bir süre konuştuk ve eşime muhabbet büyüsü için süre başladı. Eşimle çiçim aylarına döndük çok şükür güvenilir Medyum arayan kişilere tavsiye edebilirim…

 14. buse

  Medyum emirhan sayesinde öncelikle artık çok rahat uyuduğumu ve karabasanlardan kurtulduğumu söylemek istiyorum. Yıllardır gece olup ta yatağa gireceğim korkusuyla yaşadıktan sonra onu bana tavsiye eden arkadaşıma ve kendisine çok teşekkür ederim. Bana hazırladığı koruyucu vefk her zaman yanımda.

 15. sude

  2 yıl öncesinde kocam bir kadına tutuldu. Evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Bir arkadaşım fal baktıralım dedi, eşimin sevgilisi olduğunu ve ona papaz büyüsü yaptırdığını, bu büyüyü bozdurmazsam eşimin beni bırakacağını söyledi. Medyum Emirhan’ı aradığımda içime su serpti ve işlemlere başladık. Papaz büyüsü sayesinde bozuldu. Kocam ayrıldı o kadından. Çok şükür eskiden olduğu gibi huzurumuz yerinde.

 16. Meralll

  Selam ben 2 ay önce bağlama büyüsü yaptırdım. Medyum Emirhan hocaya şimdi çok mutluyum başlarda terettüt ettim. Fakat kortugum olmadı hatta çok mükemmel oldu. Başarılı bir medyum Emirhan hocam 28 gün içinde sevgilime kavuştum. Darısı sizin başinıza inşallah…

 17. Nuray

  Merhaba benimde evlenmek istedigim içim Medyum Emirhan hocamla bir işlemim olmuştu evlenmek istedigim kişiyle evliyim. Çok teşekkür ediyorum yoksa baya bir uzardı evliliğim. Yuvam biran önce kuruldu sayesinde.

 18. ZUHAL

  BENDE MEDYUM EMİRHAN BEYİ ARAŞTIRDIM.HAKKINDA BİR TANE KÖTÜ BİR YORUM GÖRMEDİM.BU DA BANA GÜVEN VERDİ GÖRÜŞTÜM.İŞİMİ 29 GÜNDE YAPACAĞINI SÖYLEDİ.GERÇEKTENDE SÖYLEDİĞİ GİBİ OLDU.ETKİLİ VE KISA SÜREDE SONUÇ ALDIM.HARİKA İŞLEMLER YAPIYOR.BENCE HİÇ VAKİT KAYBETMEYİN PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞIRSANIZ.

 19. GECE

  Mrb ben eşim için adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum eşimi ancak diğer kadınlardan bu büyü alır çok kızgınım hemen yaptırmak istiyorum. Medyum Emirhan hoca bu işlemi yapıyormu?

 20. KÜBRA

  BENDE HERKESE ŞİDDETLE VE SAMİMİ OLARAK MEDYUM EMİRHAN’I ÖNERİRİM.HIZLI VE ETKİLİ SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ ÖZELİKLE SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRIN.FARKLI BÜYÜLERDE DE GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI.AMA SÜRYANİ BÜYÜSÜ SÜPER BİR BÜYÜ.VİCDANIM RAHAT MEDYUM EMİRHAN BEY İLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR.

 21. Hande

  Kızımın asi davranışlarından, yaramaz arkadaşlarından, sorumsuzluklarından artık bunalmış ve sürekli peşinden sürüklenip laf söz geçirmeye çalışmaktan bezmiş hale gelmişken Medyum Emirhan Bey ile tanıştık. Yaptığı telkinler ve çalışmalar kızımı inanılmaz değiştirdi. Sanki o kız gitti, yerine bambaşka biri geldi. Çok sağolun Medyum Emirhan Bey. Allah çocuklarınızın gününü göstersin size.

 22. büşra

  MEDYUM EMİRHAN ile çalışıp aşk büyüsü yaptıran biri olarak medyum arayan arkadaşları bilgilendirmek için yazmaktayım. kendisini araştırırsanız eminim ne kadar başarılı ve güvenilir bir medyum olduğunu anlarsınız.Kendisi yaptığı papaz büyüsüylede oldukça ün kazanmış birisidir.Çalışarak bu başarısını sizlerde görebilirsiniz.

 23. ebrar

  kocam beni aldatıyordu. ben de medyum emirhan beye bağlama ve sadakat büyüsü yaptırdım. çok şükür artık içimde en ufak bi kuşku yok kocamın bana bakışı ilgisi alaksı değişti gerçekten. keşke daha önceden işlem yaptırsaydım da uykusuz gecelerine ziyetini çekmeseydim.

 24. aycan

  Arkadaşlar nişanlımla evlencektik bana soğuk davranmaya başladı normalde hergün bize gelip evimizde oturan adam doğru düzgün hiç gelmiyordu ayrılma durumuna kadar geldik bende medyumlar hakkında bilgi aldım çok adı geçen hocaları aradım ama biri beni dolandırdı. sonra Medyum Emirhan ile görüştüm benden gerekli bilgileri aldı ve işlemime başladı 12 gün sonra nişanlım benle eskisinden daha iyi olmaya başladı ve aradan 2 ay geçtikten sonra evlenme teklifi yaptı şuan çok mutluyuz herkese tavsiye ederim Medyum Emirhan ile çalışmayı.

 25. TARIK

  MEDYUMLAR ARASINDA BİR NUMARALI KİŞİ BENCE MEDYUM EMİRHAN. ÜSTÜNE MEDYUM TANIMAM.ÇOK ETKİLİ VE BAŞARILI İŞLER ÇIKARIYOR.BEN HERKESE TAVSİYE EDERİM.MUTLAKA GÖRÜŞÜN.

 26. yonca

  şu dünyada canımdan çok sevdiğim adamıı bana yeniden aşık eden ve barışmamıza vesile olan medyum Emirhan’a saygılar.19 günde herşey hayal gibi oldu.rüyadayım sanki.kendisiyle güvenerek çalışabilirsiniz arkadşlar içiniz rahat olsun.

 27. gizem

  Medyum Emirhan çalışan biri olarak memnuniyetimi belirtmek istedim.Kendisi yapmış olduğu papaz büyüsüyle hayatımı değiştirdi.O kadar kötü zor durumdaydım ki medyum emirhan sayesinde artık herşey çok güzel.Eminim diğer çalışan arkadaşlarda benim gibi olumlu sonuçlar almışlardır ve çalışmak isteyenlerde başarılı sonuçlar alırlar…Emeğine sağlık medyum emirhan bey.

 28. ARDA

  UNUTAMADIĞIM BİRİ VARDI. AYLAR ÖNCE AYRILDIK.ONU UNUTMAK İÇİN HAYATIMA BAŞKALARINI SOKMAYI DENEDİM AMA OLMADI.YİNE UNUTAMADIM ONU.BİR ÇOK MEDYUMLA GÖRÜŞTÜM..EN SONUNDA MEDYUM EMİRHANI DUYDUM VE ARADIM ANLATTIM DERDİMİ.2 HAFTA MÜSADE İSTEDİ.TAMAM DEDİM.11.Cİ GÜN ŞOK GELİŞMELER YAŞADIM.KALBİM ÖYLE HIZLI ATTIKİ.KENDİMİ KONTROL EDEMEDİM.MUTLAKA GÖRÜŞÜN MEDYUM EMİRHAN İLE ARKADAŞLAR ŞUAN NİŞANLIYIZ

 29. tarık

  arkadaşlar kısmet açtırma işlemi yaptırsam yaklaşık kaç günde sonuç alırım lütfen yardımcı olun çok zor durumdayım

 30. Ömer Akif

  Bende Medyum Emirhan hocamla işlem yaptırdım. Canbar aşk büyüsü çok etkili oldu. Kız varya asla bida beni bırakamaz bırakıp bırakıp benim psikolojimi bozuyordu. Çok teşekkür ediyorum Buradan Medyum Emirhan hocama borçluyum huzurlu günlerimi.

 31. mari

  yurt dışında yaşıyorum ve eşimin metresi var. medyum emirhan ile çalışsam bana vefk yollar değil mi arkadaşlar çok zor durumdayım yuvam yıkılcak ortada kalacağım çocuklarımla

 32. fundAa

  selam arkadaşlar başımdan geçen bir olayı siz değerli dostlara anlamak istedim erkek arkadaşım çok anlayışlı çok iyi biriydi bir anda herşey değişmeye başladı ve ayrılmak istediğini söyledi sebebini öğrenmek istediğimde sustu ve benden her geçen gün daha da uzak durmaya başladı arkadaş ortamından medyum emirhan’ı duydum araştırdım kendisini aradım başımdan geçenleri anlattım ve bakımımı yaptırdım erkek arkadaşımın üzerinde büyü olduğunu ve 27 gün içerisinde bana geri getirecegini anlattı ve işleme başladık 10. günü erkek arkadaşım beni arayıp çok pişman olduğunu dile getirmeye başladı ve şuan eskisinden daha iyi bir beraberliğimiz var medyum emirhan’a çok teşekkür ve minnettarım tüm herkese tavsiye ediyorum

 33. gül

  elimi nereye atsam kuruyordu hem iş hayatımda hem de özel hayatımda çok mutsuzdum. bir kaç hocayla olan olumsuz çalışmalarımızdan sonra medyum emirhan ile çalışmaya başladık. allah ne muradı varsa versin. kendisiyle çalışalı 4 ay oldu şuan çok güzel giden bir ilişkim var ve işle ilgili de müthiş teklifler gelmeye başladı. allah razı olsun medyum emirhandan hakkını ödeyemem.

 34. Suat

  Esim evi terk etmişti 2 çocuğumla yalnız kalmıştım kayinvalidem büyü yaptırmış meğer hayatimin zehir olmustu Allah razi Medyum Emirhan beyden. onunla iletisime geçtim 21 günde isimin olacağini söyledi.Geri döndürme ve bağlama yaptırdım. Allah razı olsun isimi halletti.

 35. ceren

  Eşimin benden ve evimizden uzak olup sürekli annesi ve ablalarıyla yakın olması, onların sözünden çıkmaması beni delirtiyordu. Sanki adamın karısı değil, ev işlerine bakan, çocuk bakan hizmetli gibiydim.Medyum Emirhan beyin yaptığı çalışmadan sonra üzerindeki o garip etki neyse kayboldu. Şimdi bensiz adım atmaz oldu, bana çok düşkün ve ağzımdan çıkacak söze bakıyor. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 36. ECRİN

  SİZLERE MEDYUM EMİRHAN BEYİ ÖNERİYORUM.GERÇEKTEN İNANIYORUMKİ İLERDE EN ÜNLÜ MEDYUMLAR ARASINDA YER ALACAK BİR MEDYUM.SÜRYANİ BÜYÜSÜ İLE YAPAMAYACAĞI ŞEY YOK.HER NE İSTERSENİZ İSTEYİN MEDYUM EMİRHAN BEY KISA BİR SÜREDE YAPIYOR.

 37. Sedat

  Sevdiğim kıza açıldım onunda benden hoşlandığını sanıyordum ama tek taraflı bir aşkmış. Beni sadece bir arkadaş olarak görüyormuş benimle asla olmazmış. Dünyam yıkıldı çok kötü oldum….aradan biraz zaman geçsin unuturum sanıyordum ama neredeyse 2 sene geçti hiçbir günüm onsuz geçmedi. Onsuz olmuyordu… internette ara tara medyum medyum emirhan ı buldum ve kedisine ulaşarak durumu açıkladım o da işlemlere başladı. İşlemler bitmeden sevdiğim kız bana daha yakın davranmaya başladı. İşlemler sonuçlandı ve bizim ilişkimiz var artık sevdiğim kız beni seviyor. Medyum Emirhan’dan allah razı olsun rüyalarımın da ötesinde bir aşk yaşıyorum.

 38. TOPRAK

  MEDYUM EMİRHANIN YAPMIŞ OLDUĞU PAPAZ BÜYÜSÜNÜN ETKİSİNİ 2 YIL OLMASINA RAĞMEN HALA GÖRÜYORUM BÜYÜ BUGUN HALA YENİ YAPILMIŞ GİBİ ETKİLİ SİTELERDE DOLANIRKEN BURAYA DENK GELDİM BENDE HERKESİN ÇALIŞMASINI GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDERİM…

 39. SEDA

  MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞTIM. GERÇEKTEN HİÇ BEKLEMİYORDUM O KADAR ÇOK DOLANDIRILMIŞTIM Kİ UMUDUM KESİLMİŞTİ. NEYSEKİ MEDYUM EMİRHAN HOCAYI BULDUM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

 40. Nihat

  MEDYUM EMİRHAN’IN yaptığı işlemden bende çok memnun kaldım sonuçda dolandırılmadım .beni anlayan bir medyum oldu. Kendisine sonsuz saygılar emeğine sağlık..Herkese de tavsiye ederim.

 41. nejjla

  arkadaşlar kısa sürede etkili sonuç almak istiyorsanız kesinlikle medyum emirhan ile çalışmanızı tavsiye ediyorum. son derece güvenilir bir zatı muhterem.

 42. ZEYNO

  Kocamın bana aşık olması için herşey yaptım ama maalesef olmadı cok seviryordum onu kendime aşık etmek ıstedım araştırdım medyum Emirhanı buldum onunla çalışmalar yaptık sonuç kocam bana büyük bir aşkla bakıyor. Odun olan kocam sürekli beni mutlu etmek için ugraşıyor.

 43. selin

  Eşimle severek evlendik 5 sene oldu ama son zamanlarda şiddetli geçimsizlik vardı.Eşim dayanılmaz bir adama dönüşmüştü. Arkadaşımın tavsiyesi üzeri Medyum Emirhan’ı aradım. Arkadaşım daha önce işlem yaptırmış ve sonuçtan çok memnun kalmıştı. Kendisine papaz büyüsü yaptırdım. İşlemlerin bitmesine daha 10 gün var ama eşim yine flört ettiğimiz dönemdeki gibi bana değer veriyor ve ilgileniyor. MEdyum Emirhan işlemler bittikten sonra herşeyin dahada güzel olacağını söylüyor ve ben ona inanıyorum. Evimde tekrar huzur ve mutluluk var.

 44. özlem

  merhaba ben eşimden ayrılalı neredeyse 2 yıl oldu,medyum emirhan ın internette dolaşırken sitesini gördüm aradım sağolsun kendisi 25 gün en geç demişti 14.gün olmasına rağmen eşim tekrardan bana dönmek istedigini söyleyip aramaya başladı. şimdi yeniden barışmak için bana dil dökmeye devam ediyor gün gün gelişmeleri sizlerle paylaşacam allah razı olsun medyum emirhan dan iyi ki aramışım. herkese de çalışmasını tavsiye ederim içim rahat bir şekilde.

 45. özge

  medyum emirhan’ı internette buldum. herkes yorumlarda söylüyordu ama inanmıyordum.kendim denemek istedim ve işlem yaptırdım gözümle gördüm gerçekten de çok başarılı bir medyummuş. sizlere de çalışın derim gerçek medyum ihtiyacınız varsa arkadaşlar boşa zaan harcaman istemiyorsanız..

 46. aylin

  Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım şuan bir sevgilim var işlem yaptırmaktayım .Medyum Emirhan ile çalışıyorum. o kadar iyi birisi ki anlatmakla bitmez çok sevilen birisidir yaptıgı işlemin hakkını verir kesinlikle başkalarına benzemez başkaları gururunuzla duygularınızla hayallerinizle oynayıp sizi kahrediyorlar ama Medyum Emirhan öyle birisi ki tanışman yeterli oluyor ben bir işlem yaptırdım mükemmeldi sağlıgına duacıyım şuan çok mutluyuz Allah razı olsun Medyum emirhan’dan minettarım Allah başımızdan eksik etmesin çok teşekkürlerimi sunarım

 47. EDALIM

  ERMENİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM.SİZDE ARAŞTIRIN.ERMENİ BÜYÜSÜ GERÇEKTEN ÇOK ETKİLİ VE GÜÇLÜ.BU BÜYÜ İÇİN MEDYUM EMİRHAN DAN YARDIM ALDIM HERKESE DE KENDİSİYLE ÇALIŞMASINI TAVSİYE EDERİM. KARARINIZI VERMEDEN ÖNCE MUHAKKAK İLETİŞİME GEÇİN ARKADAŞLAR.

 48. Nisan

  Beninde eşimle çok büyük sorunlarım vardı. Çok ilgisiz bi insandi sorumsuzdu internetten Emirhan hocayı buldum. Medyum Emirhan hocaya durımu anlattım. Bana bağlama büyüsü yaptı. Eşimin eski halinden eser kalmadı. Şimdi hergün dua ediyorum Emirhan hocama.

 49. adanalı

  Medyum Emirhan allah sizden razı olsun ilginiz yeter şuan daha yeni işleme başladık ama yavaş yavaş herşey yoluna giriyor içimdeki his doğru bi vesileyle karşılaştın diyor size inanıyorum. tesekur ederim önemli olan işlemin sonucudur gecde olsa 25gun de olsa bn size inanıyorum başarılarınızın devamını diliyorum.

 50. yörük

  Uzun yıllar bana yapılan büyüden çok çektim.Çok güzel bir işim vardı kazancım iyiyidi. 4Yıl önce işlerim cok azalmaya başlamıştı.Tersine giden işlerimden dolayı iflas ettim.Kendi ailemle kavgalar yaşadım.Çalıştığım medyumlardan sonuç alamadım.Şükürler olsun ki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum emirhan ile tanıştım ve bütün büyüleri üzerimden kaldırdı.Kurtuldum.Şükürler olsun.

 51. Miraç

  medyum emirhan sayesinde işlerimi toparladım. Hani insan batar da dibi görür ya ben daha da dibi görmüşken, önce Allah’ın sonra da medyum emirhanın kıymetli çalışmalarıyla diplerden kurtuldum. Bana senin için en uygun olan iş şans kısmet açma çalışması dediğinizde ne yalan söyleyim pek inanmamıştım. Şu an bu düşüncemden utanıyorum. Sabrettim ve sizin de söylediğiniz gibi adım adım düzeldi herşey. Rabbim selamet versin size.

 52. naciye

  Benim nişanlım 2 yıldır evliliğe yanaşmıyor niye nişanlandık hiç anlamadım. herkesde aynı sorun var nedir bu kaynanalardan çektiğimiz büyü yaptırıp duruyorlar. Nişanlımada soğutma büyüsü yapılmış çocukla napsam etsem evlilik konusu açılınca cin görmüş gibi oluyor soğuklukta var biraz aramızda ayrılamıyoruz da nasıl bişeydir bu anlamadım medyum emirhan ile görüşüp bilgi almak istiyorum umarım işe yarar

 53. elif

  Merhaba arkadaşlar bende medyum emirhan ile ilgili güzel dileklerimi belirtmek istedim.Kendisi oldukça beyfendi güvenilir bir insan ve çok başarılı bir medyum. ben yaptırdığım iki işlemdende başarılı sonuçlar aldım.Sizlerinde çalışmasını tavsiye ediyorum.

 54. Soner

  Sevdiğim kızı kaç kere istedim ailesinden. Ailemle kapılarını aşındırdık ama adam nuh dedi peygamber demedi vermedi kızını. Ben kaçırayım seni gel diye ısrar ederken o Medyum Emirhan’ı bulmuş internetten. Medyum Emirhan nasıl bir dua ya da nasıl bir çalışma yaptıysa biz evlendik üstelik bu inatçı adamın gözde damadı oldum. Allah razı olsun.

 55. Berna

  ben de medyum emirhan ile aşk ve bağlama büyüleri için yeni çalışmaya başladım. gerçekten .çok heyecanlıyım bakalım nasip kısmet. kendisine güveniyorum sabırsızlıkla beklemekteyim.

 56. YILDIZ

  BENDE SİZLERE MEDYUM EMİRHAN’I ÖNERMEK İSTERİM.BUNDAN 6 AY ÖNCE TANIŞTIM KENDİSİ İLE.BİR ARKAŞIMINZ ARACILIĞI İLE.AŞK VE İŞ SORUNLARIM VARDI.İYİCE BUNALMIŞTIM.HEM AŞK İÇİN HEMDE İŞİM İÇİN YARDIM ALDIM.ÇOK ŞÜKÜR İŞLERİM İYİ.AŞK HAYATIMDA DÜZENE GİRDİ. BÖYLE KONULARDA SIKINTINIZ VARSA SİZLERİN DE ÇALIŞMASINI TAVSİYE EDİYORUM ARKADAŞLAR MEDYUM EMİRHAN İLE.

 57. Yasin

  okulu bitirdikten sonra 3 sene işsiz dolaştıktan sonra medyum emirhan sayesinde iş buldum. yaptığı kısmet açma büyüsü 1 ay dolmadan etkisini gösterdi allah razı olsun.

 58. kiraz

  arkadaşlar ben de kısmet açtırma işlemi yaptırmak istiyorum fakat yüz yüze görüşmek şart mıdır uzaktan uzağa işlem yaptırmak mümkün müdür??

 59. YASEMİN

  MERHABA MEDYUM EMİRHAN PAPAZ BÜYÜSÜ YAPIYORUMU? PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN MEDYUM ARIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN.

 60. yardımcı olun lütfen

  arkadaşlar çok kötü günler geçiriyorum eşimle boşanmanın eşiğindeyiz. bende medyum emirhan ile çalışmak istiyorum ama vefk yollamadan da sonuca ulaşabilir miyim acaba işlem yaptıran arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim.

 61. TÜLAY

  MEDYUM EMİRHAN I ALLAH ÇIKARDI KARŞIMA O KADAR ZOR DURUMDAYDIMKİ KİMSEYE GÜVENEMİYORDUM MEDYUM ARAŞTIRIYORDUM Kİ EMİRHAN BEYİ BULDUM 21 GÜNLÜK BİR GERİ GETİRME İŞLEMİMİZ OLDU. ALDIĞIM SONUÇ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ FAZLA SÖZE GEREK YOK ZATEN.

0 Pings & Trackbacks
0 Pings & Trackbacks

Bir cevap yazın

*

code