Sık Sorulan Sorular (Hocalar, Medyumlar, Büyüler Hakkında)

Emirhan Hoca hakkında, genel olarak medyumlar ve büyüler hakkında en çok sorulan sorular cevaplanıyor.

1 Papaz Büyüsü tehlikeli midir?

Sevgili kardeşlerim, papaz büyüsü etkili bir büyü olduğu için ve tesir göstermesinin ardından geri dönüşü(büyünün bozulması) bir hayli çalışma gerektiren ve zaman alan bir büyü çalışması olduğu için tehlikeli değildir ancak bir takım riskler taşımaktadır. Eğer sizler büyünün yapılış amacında kararlıysanız ve pişman olmayacağınız bir etki hedefliyorsanız gayet isabetli ve kesin sonuç veren papaz büyüsü‘ni tercih etmelisiniz.

Emirhan HocaMedyum

2 Garantili Büyü ne demek?

İstediğiniz her sonucu büyü yaptırarak elde edeceğinizi düşünmek sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. İnsanlar üzerinde yapılacak düşsel ve davranışsal etki yaratabilecek büyülerden sonuç alıp alınamayacağı önceden sinyal vermektedir. Bu durumu bile bile üstüne gitmek ve olması için çaba sarfetmek zaman israfıdır. Ücret konusunda tereddüt yaşayan kişilerin işleriyle ilgili olumlu sinyaller daha kuvvetliyse ve karşılıklı iyi niyet göz önünde bulundurulduğunda, ücretin büyünün tesir sürecinde takdim edilmesine garantili büyü denir.

Emirhan HocaMedyum

3 Yapılan büyülerin tutmadığı zaman oluyor mu? Bu durumda ne yapılması öneriliyor?

Elbette her ilim çalışmamıza başlarken olumlu sonuçlanması umut ediyoruz. İnsanoğlunun doğadaki gözle görülen ve görünmeyen her canlıdan ve nesneden etkilenerek fikirlerinin anlık olarak değişebileceğini göz önünde bulundurduğumuz da yapılan büyü işleminin büyü yaptıran kişinin istediği gibi sonuçlanmaması gayet normal bir sonuç ancak kendisini olumlu sonuca odaklamış kimseler bu durumu kabul edemeyebilir. Dolasıyla “elimi yanan mumum ateşine tutarsam elim yanar”  tezi ne kadar doğruysa “bu büyüyü yaptırırsam kesin tutar” tezi de o kadar yanlıştır. Böyle durumlarla karşılaştığımızda sorunun çözümü için gerekli başka işlemlere ya da daha tesirli çalışmalara yönelerek istenilen sonuca ulaşmak için gayret gösteriyoruz.

Emirhan HocaMedyum

Bir cevap yazın

*

code