Pendik Medyumlar – İstanbul Medyum – Medyum Emirhan Hoca

Medyum Emirhan hoca çok uzun yıllardır, medyumluk yapan birisidir. Kendisini neredeyse tanımayan kalmadı. Özellikle İstanbul pendik medyumlarının en iyisi olarak bilinir. Pendik civarında Medyum Emirhan hocadan daha iyisini bulmanız zor, Emirhan hoca gerçekten işini hakkıyla yapan medyumlar arasındadır.

Emirhan hocanın diğer medyumlar ile arasında ki bir diğer önemli fark da, Emirhan hocanın eğitimini yurt dışında almış olmasıdır. Yurt dışındaki birçok yabancı medyum ve hocadan dersler alarak kendisini yetiştirmiştir.

İstanbul medyumları arasında Emirhan hoca en eski sayılabilecek medyumdur. Bu yüzden tecrübe bakımından diğer medyumlardan daha iyi bir konumdadır.

Bugüne kadar yapmış olduğu hiçbir çalışmada başarısızlığı yoktur, kariyeri en düzgün olan medyum Emirhan hocadır. Bu denli başarı elde etmesinin sebebi ise çalışmalarını gerçekleştirirken diğer medyumlar gibi önem vermeden hızlıca baştan savma yapmıyor, aksine yavaş yavaş özenerek ve çok sıkı bir şekilde gerçekleştiriyor, bu sayede çalışmaları genelde hep etkili ve olumlu şekilde sonuçlanıyor.

Pendik medyumlarının yanı sıra daha oturaklı ve ağır bir medyumdur Emirhan hoca. Kendisi gizliliğe çok önem verir. Onunla aranıza geçen her türlü konuşma, özel diyalog vs. Hepsi sadece ikiniz aranızda kalır. Başka hiçbir kimse ile paylaşılmaz.

Emirhan hoca , Büyü konularında gerçekten çok başarılar elde eden bir medyum, Özellikle bağlama büyüsü , aşk büyüsü , Süryani büyüsü , papaz büyüsü gibi büyüleri sorunsuz yapabilmektedir.

Birçok kişi medyum Emirhan hocaya ulaşmak istiyor, bu sebeple kendi kullandığı şahsi numarası hep meşguldür, O yüzden kendisine mail atabilirsiniz. Onunla iletişime geçmek ve çalışmalar gerçekleştirmek istiyorsanız iki türlü ona ulaşabilirsiniz; İlk olarak mail atarak ulaşmayı deneyin, Çünkü Emirhan hoca er ya da geç atılan maillere cevap yazmaktadır. Diğer alternatif bir seçenek ise cep telefonu ile kendisine ulaşmaktır.

Emirhan hocanın şahsi numarası: 0537 597 18 49 Bu numara ile kendisine ulaşabilirsiniz.

 

Kategoriler
6 Comments
 1. Sinem

  medyum emirhan hoca ile geçen yıl tanıştım , onunla aşk büyüsü işlemi gerçekleştirmiştik aslında böyle şeylere inanmazdım ama çok kısa bir süre içerisinde sevdiğim kişi gelip bana çıkma teklif edince gerçekten ağzım açık kaldı, kesinlikle sizlere de tavsiye ederim. Medyum emirhan gerçekten büyü konusunda diğer medyumlardan çok daha farklı ve başarılıdır.

 2. Taner

  emirhan hocayı çok uzun yıllardır tanıyorum ve gerçekten tavsiye ederim ben zamanında muska yazdırmıştım ve çok şükür faydasını gördüm. Bildiğim kadarıyla büyü ve muska da gerçekten çok iyi

 3. rıza

  emirhan hoca hakkında bir kaç yerde kötü yorumlara rastladım. bunları tahminimce sahtekar medyumlar yapıyor, o yorumlara aldırış etmeyin, Emirhan hocayı bilen bilir gerçekten çok başarılıdır. ben bizzat geçen yıl bağlama büyüsü işlemi yaptırdım ve çok etkisini gördüm büyü üzerine en iyi medyum bence emirhan hoca

 4. Yıldız

  ben emirhan hocaya büyü yaptırmak istiyorum ama tereddütlerim var , acaba yaptrıdığım büyü ne kadar devam eder, etkisi azalır mı bir bilgisi olan var mı ?

 5. mine

  arkadaşlar bende kendisi ile çalışmayı çok istiyorum , kendisinin telefon numarası hep meşgul çalıyor, müsait değil sanırım. Ona nasıl ulaşırım mail atmak istiyorum ama mail adresini bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

 6. demet

  merhaba herekse emirhan hoca ile çalışan herkes çok iyi diyor ben hattı düşürdüm sonunda randevu aldım bu hafta gidicem yanına inşallah sorunlarıma bi çare bulabilir ya

0 Pings & Trackbacks
0 Pings & Trackbacks

Bir cevap yazın

*

code